twitter-24facebook-24

 

Teams  
Swolsche Panna Boys  
De Zevenboys  
Streetkids  
Teenkids
 
FC YoungBoys038
 
De Blauwvingers
 
The Champions  
 

 

 

 Programma 2017 - 2018 (najaarscompetitie)

 

Dag

Activiteit

Opmerking

VOORJAARSCOMPETITIE

Vrijdag 13-04

Openingsronde 

Cappellen Lassuslaan

Vrijdag 20-04

Speelronde 1 Buiten
Vrijdag 27-04

 Koningsdag

Vrij

Vrijdag 04-05

Meivakantie Vrij
Vrijdag 11-05

Meivakantie Vrij
Vrijdag 18-05

Speelronde 2 Buiten
Vrijdag 25-05

Speelronde 3 Buiten
Vrijdag 01-06 Speelronde 4

Buiten

Vrijdag 08-06

Inhaalronde Avondvierdaagse

Vrijdag 15-06

Speelronde 5 Buiten

Vrijdag 22-05

 Speelronde 6 Buiten
Vrijdag 29-05 FINALERONDE PEC Zwolle Stadion
 





Speelronde 2 (10-11-17)

Aanvang wedstrijd Poule Locatie Team thuis Team uit Uitslag
16:00 A Bewegingshuis Stadshagen Zwolse Fighters The Champions  0-0
16:17 A Bewegingshuis Stadshagen  De Zevenboys The Champions  1-1
16:34 A Bewegingshuis Stadshagen Zwolse Fighters  De Zevenboys  2-4
16:51 A Bewegingshuis Stadshagen  Swolsche Panna Boys VV Hagen  1-2
17:08 A Bewegingshuis Stadshagen VV Hagen Zwolle United  2-2
17:25 A Bewegingshuis Stadshagen  Swolsche Panna Boys Zwolle United  2-7
17:42 B Bewegingshuis Stadshagen  Youngsboys038 Streetfighters   4-2
17:59 B Bewegingshuis Stadshagen FC Dieze  Streetfighters   4-3
18:16 B Bewegingshuis Stadshagen FC Dieze  FC Tnawies   5-6
18:33 B Bewegingshuis Stadshagen  Youngsboys038 FC Tnawies   2-1
18:50 B Bewegingshuis Stadshagen  Youngsboys038 FC Dieze   6-1
19:07 B Bewegingshuis Stadshagen FC Tnawies  Streetfighters   10-1



Speelronde 3 (24-11-2017)

Aanvang wedstrijd Poule Locatie Team thuis Team uit Uitslag
16:00 A Bewegingshuis Stadshagen Swolsche Panna Boys De Zeven Boys 2_1
16:20 A Bewegingshuis Stadshagen Swolsche Panna Boys Zwolse Fighters 3_0
16:40 A Bewegingshuis Stadshagen Zwolse Fighters VV Hagen 0_2
17:00 A Bewegingshuis Stadshagen Zwolle United De Zeven Boys 2_2
17:20 A Bewegingshuis Stadshagen VV Hagen De Zeven Boys 1_2
17:40 A Bewegingshuis Stadshagen Zwolle United Zwolse Fighters 4_3
18:05 B Bewegingshuis Stadshagen FC Drerries Streetfighters 8_0
18:22 B Bewegingshuis Stadshagen FC Dieze FC Drerries 4_7
18:37 B Bewegingshuis Stadshagen FC Youngboys Streetfighters 4_0
18:52 B Bewegingshuis Stadshagen FC Drerries FC Tnawies 2_3
19:09 B Bewegingshuis Stadshagen FC Dieze FC Youngboys 4_5
19:26 B Bewegingshuis Stadshagen FC Tnawies FC Dieze 8_1





Speelronde 4 (1-12-17)

Datum Aanvang wedstrijd Poule Locatie Team thuis Team uit Uitslag
1 december 16:00 A Bewegingshuis Stadshagen The Champions Swolsche Panna Boys  5-0
1 december 16:12 A Bewegingshuis Stadshagen Swolsche Panna Boys Zwolse Fighters  0-0
1 december 16:24 A Bewegingshuis Stadshagen The Champions Zwolle United 2-3
1 december 16:36 A Bewegingshuis Stadshagen Zwolse Fighters VV Hagen  0-1
1 december 16:48 A Bewegingshuis Stadshagen Swolsche Panna Boys De Zeven Boys  1-2
1 december 17:00 A Bewegingshuis Stadshagen VV Hagen The Champions  0-0
1 december 17:12 A Bewegingshuis Stadshagen Zwolle United Zwolse Fighters  4-0
1 december 17:24 A Bewegingshuis Stadshagen VV Hagen De Zeven Boys  1-1
1 december 17:36 A Bewegingshuis Stadshagen Zwolle United De Zeven Boys  0-3
             
1 december 17:45 B Bewegingshuis Stadshagen Streetfighters FC Dieze  1-3
1 december 18:03 B Bewegingshuis Stadshagen FC Dieze FC Drerries  3-9
1 december 18:22 B Bewegingshuis Stadshagen FC Tnawies FC Youngboys  3-2
1 december 18:40 B Bewegingshuis Stadshagen FC Drerries Streetfighters  7-0
1 december 18:58 B Bewegingshuis Stadshagen FC Youngboys FC Drerries  2-0
1 december 19:16 B Bewegingshuis Stadshagen Streetfighters FC Tnawies  4-7

 

Speelronde 5 (8-12-17)

Datum Aanvang wedstrijd Poule Locatie Team thuis Team uit Uitslag
8 december 16:00 A Bewegingshuis Stadshagen De Zeven Boys The Champions  0-0
8 december 16:12 A Bewegingshuis Stadshagen The Champions Swolsche Panna Boys  5-1
8 december 16:24 A Bewegingshuis Stadshagen De Zeven Boys Zwolse Fighters  0-1
8 december 16:36 A Bewegingshuis Stadshagen Swolsche Panna Boys VV Hagen  3-2
8 december 16:48 A Bewegingshuis Stadshagen VV Hagen The Champions  5-0
8 december 17:00 A Bewegingshuis Stadshagen Zwolle United Swolsche Panna Boys  4-2
8 december 17:12 A Bewegingshuis Stadshagen Zwolse Fighters The Champions  0-0
8 december 17:24 A Bewegingshuis Stadshagen VV Hagen Zwolle United  1-1
8 december 17:36 A Bewegingshuis Stadshagen The Champions Zwolle United  0-5
             
8 december 17:45 B Bewegingshuis Stadshagen FC Drerries FC Tnawies  4-2
8 december 18:03 B Bewegingshuis Stadshagen FC Youngboys FC Drerries  2-8